Hakkımızda

Tirsan Kardan bir Tiryakiler Şirketler Grubu firmasıdır. Grubumuz, kurumsallaşmasını tamamlamış ve hisselerinin tamamı Tiryaki Ailesine ait bir aile şirketidir. Grubumuz, bünyesinde 600'den fazla çalışanına istihdam sağlanmakta ve gelecek planlarını sektöründe liderliğini sürdürecek ve global pazarda giderek yerini sağlamlaştıracak şekilde yapmaktadır.

Tirsan Kardan'ın globalleşme anlayışında müşterimizin ihtiyacı esastır. Müşterilerimizin açıldıkları veya faaliyet gösterdikleri pazarlarda var olma hedefi ile gelişen ve büyüyen pazarlara da girmekteyiz. Pazarın ve müşterimizin ihtiyacına göre lokal montaj, lokal depo yönetimi veya benzeri uygulamalar ile hareket etmekteyiz. Global hareket ederken yerel düşünebilmemiz bulunduğumuz ülkelerde yerel ekipler ile çalışarak mümkün olabilmektedir.


Halihazırda lokal olarak üretim ve/veya montaj yaptığımız ülkeler Türkiye, Rusya ve Mısır dır. Avrupa'da lokal montaj tesisi kurulumu için çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilerimize global lokasyonlarında tam zamanında ve JIS hizmet verebilmek için Amerika, Almanya, İtalya'da lojistik depoları ile çalışmaktayız.

Soldaki görsel mevcut global erişimimizi göstermektedir.