Değerli Çalışma Arkadaşlarım,
Kıymetli TİRSAN Ailesi,

Dünya’yı sarsan Corona pandemisinin gölgesinde bir Ramazan Bayramı’nı daha kutlamaya hazırlanıyoruz.

Aradan geçen bir yıllık sürede ülkemizdeki vaka oranlarına baktığımızda sizlerin de dikkatli çabaları sayesinde Tirsan ailemiz adına çok şükür ki ciddi sonuçları olan vakalar yaşamadık. Hepinize teker teker teşekkür etmek istiyorum

Tüm yönetici arkadaşlarımın titizlikle uyguladığı önlemlerin yanında; devletimizin de gayretleriyle aşılanmanın yaygınlaşması neticesi, hep birlikte bu zor günleri Allah’ın izniyle atlatacağımıza yürekten inanıyorum. Dolayısıyla; ülkece katlandığımız kapanma sıkıntılarının bir an önce bitmesi adına uyguladığımız corona önlemlerine uyma adına sizlerden daha dikkatli ve tedbirli olmanızı istirham ediyorum.

Değerli arkadaşlarım,
Bütün dünya pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçerken, birçok sektör durma noktasına gelmişken çok şükür ki işlerimiz çok sekteye uğramadı. Yaşadığımız tedarik güçlüklerine rağmen bu süreci minimum etkilerle geçirmekte, müşterilerimize söz verdiğimiz teslimatları yetiştirmek adına canla başla çalışmaktayız.

Tirsan ailesi olarak ulaştığımız kalite ve teslimat başarıları neticesi; bizleri tercih etmeye devam eden global müşterilerimizin dünya ekonomisindeki güçlü duruşları, şükürler olsun işlerimizin de kesintiye uğramadan devamını sağlamıştır.

Bu önemli başarıda hepinizin katkılarına ve özverili çalışmalarınıza şahsım ve ailem adına tebriklerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

İnşallah bu zor günleri elbirliğiyle atlattığımızda her şeyin ülkemiz ve firmalarımız adına çok daha iyi olacağına yürekten inanıyor; bu vesileyle yaklaşan Ramazan Bayramınızın mübarek olmasını temenni ediyor, bayram kutlamalarınızda özellikle çekirdek ailenizle birlikte kutlamaya özen göstermenizi rica ediyor, hepinizi sevgiyle canı gönülden kucaklıyorum.

Sağlıcakla kalın.

Mehmet TİRYAKİ
Tiryakiler Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı